Muharrem İnce’yi küplere bindiren AK Parti iddiası! Suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor

Memleket Partisi başkanı Muharrem İnce,14 Mayıs’taki seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olabilmek için dilekçesini dün Yüksek Seçim Şurası’na (YSK) verdi.

İNCE’Yİ KÜPLERE BİNDİREN AK PARTİ İDDİASI

Aday olabilmek için 100 bin imza toplaması gereken Muharrem İnce ile ilgili bir sav ise deneyimli siyaset adamını küplere bindirdi.

“MUHARREM İNCE’Yİ NEDEN BU KADAR SEVİYORLAR SANKİ?”

Avrasya araştırma şirketi sahibi Kemal Özkiraz, Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı adaylığı için AK Parti’nin çalışma yaptığını söyleyerek fotoğraf paylaştı. Özkiraz paylaşımında, ”AK Parti Beykoz ilçe başkanlığı Muharrem İnce’ye 100 bin imza için otobüs kaldırıyor. Muharrem İnce’yi niçin bu kadar çok seviyorlar sanki?” sözlerine yer verdi.

MUHARREM İNCE, ÖZKİRAZ’A REAKSİYON GÖSTERDİ

Fotoğrafın uydurma olduğunu belirten Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce, Özkiraz’a çok sert reaksiyon gösterdi.

“YENİ TİP FETÖCÜLERLE UĞRAŞ EDECEĞİZ”

Sosyal medya hesabından paylaşıma karşılık veren İnce, ”Kemal Özkiraz’ın ve CHP trollerinin yayınladığı görseller, tıpkı Özkiraz’ın akrabasının doktorluğu üzere uydurma. Bu geçersiz dokümanları hazırlayan, yayan ve manipülasyon yapmaya çalışan alçaklar hakkında hata duyurusunda bulunacağız. FETÖ formülleriyle geçersiz doküman düzenleyen bu yeni tip fetöcülerle Silivri mahkemelerinde olduğu üzere çaba edeceğiz” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir